Hjalmar Grahn

Hjalmar Grahn
Hjalmar Grahn
Hjalmar Grahn
Hjalmar Grahn
Hjalmar Grahn
Hjalmar Grahn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJALMAR GRAHN (1882-1949): "Blenda", signerad, daterad a tergo 1935, olja på duk, ca 80x65 cm

Ram med skador

887083

2021-03-14