Ernst Billgren färglitografi
Valmis
2021-03-14
887085
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Interiör med sparv, signerad Ernst Billgren, numrerad 286/330, färglitografi, bildmått ca 26x32,5 cn
Ej examinerad ur ram