ERNST BILLGREN
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ERNST BILLGREN (född 1957): räv, signerad Ernst Billgren, numrerad 317/330, färglitografi, bildmått ca 26x32,5 cn
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
887088
Päivämäärä:
2021-03-14