ERNST BILLGREN

ERNST BILLGREN
ERNST BILLGREN

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ERNST BILLGREN (född 1957): räv, signerad Ernst Billgren, numrerad 317/330, färglitografi, bildmått ca 26x32,5 cn

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

887088

Päivämäärä:

2021-03-14