Soffbord, Art Deco

Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco
Soffbord, Art Deco

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, troligen Birger Ekman, Mjölby Intarsia, 1930-tal, fanerat med olika träslag, skiva med dekor av intarsia som representerar olika världsdelar, diameter 67, höjd 60 cm

Smärre bruksslitage

887099

2021-04-18