PARTI SILVER, 23 delar,

PARTI SILVER, 23 delar,
PARTI SILVER, 23 delar,
PARTI SILVER, 23 delar,
PARTI SILVER, 23 delar,
PARTI SILVER, 23 delar,
PARTI SILVER, 23 delar,

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SILVER, 23 dlr, bestående av: 8 kaffeskedar av olika modeller, efterrättssked, 4 uppläggningsbestick, längd 11-17,5 cm, vikt 1130 g

Bruksslitage, bucklor, gravyr.

887115

2021-03-20