TAKARMATUR
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, 1960-tal, stomme av mässing samt rödlackerad plåt, 6 ljusarmar med kupor i rosatonat räfflat glas med förgylld kant, höjd ca 65 cm
Bruksspår, ej funktionstestad, SAv garanterar ej fnuktionen
887126
2021-03-14