Jorma Helenius oljemålning

Jorma Helenius oljemålning
Jorma Helenius oljemålning
Jorma Helenius oljemålning
Jorma Helenius oljemålning
Jorma Helenius oljemålning
Jorma Helenius oljemålning
Jorma Helenius oljemålning
Jorma Helenius oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

JORMA HELENIUS (född 1955) "Brunnsparken", signerad samt daterad 1984, olja på duk, 36x48 cm

887137

2021-03-08