Torsten Erasmie, oljemålning

Torsten Erasmie, oljemålning
Torsten Erasmie, oljemålning
Torsten Erasmie, oljemålning
Torsten Erasmie, oljemålning
Torsten Erasmie, oljemålning
Torsten Erasmie, oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN ERASMIE (1940-2018): Hamnmotiv, signerad Erasmie, olja på duk, 58x48 cm

887149

2021-03-11