Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
800 EUR
MAUNO MATTILA (1917-1998) tranor, a tergo signerad samt daterad 1975, förzinkrat järn, väggrelief, ca 62x127 cm
887158
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här