Mauno Mattila väggrelief

Mauno Mattila väggrelief
Mauno Mattila väggrelief
Mauno Mattila väggrelief
Mauno Mattila väggrelief
Mauno Mattila väggrelief
Mauno Mattila väggrelief

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

800 EUR

MAUNO MATTILA (1917-1998) tranor, a tergo signerad samt daterad 1975, förzinkrat järn, väggrelief, ca 62x127 cm

887158

2021-04-18