Litografi Max Walter Svanberg

Litografi Max Walter Svanberg
Litografi Max Walter Svanberg
Litografi Max Walter Svanberg
Litografi Max Walter Svanberg
Litografi Max Walter Svanberg
Litografi Max Walter Svanberg
Litografi Max Walter Svanberg
Litografi Max Walter Svanberg

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition, signerad, numrerad 145/300, litografi samt prägling, ca 70x54 cm

887159

2021-03-14