Olivier Debré färglitografi

Olivier Debré färglitografi
Olivier Debré färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLIVIER DEBRÉ (1920-1999): Komposition, signerad, 32/60, färglitografi på archespapper, bladmått ca 54x76 cm, oramad

Hundöra i nedre höger hörn

887185

2021-03-09