Olivier Debré färglitografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OLIVIER DEBRÉ (1920-1999): Komposition, signerad, 18/60, färglitografi på archespapper, bladmått ca 54x76 cm, oramad
Kuntoraportti
887186
Päivämäärä:
2021-03-09