Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJE, 1800-tal, fanér i mahogny, skuren dekor, 4 lådor, klaff med intarsiadekor, bakomvarande inredning med lönfack, höjd ca 153, 109x55 cm
Skador, slitage, nyckelskylt saknas
887206
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här