Chiffonje 1800-tal

Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJE, 1800-tal, fanér i mahogny, skuren dekor, 4 lådor, klaff med intarsiadekor, bakomvarande inredning med lönfack, höjd ca 153, 109x55 cm

Skador, slitage, nyckelskylt saknas

887206

2021-03-11