Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL, förgyllda detaljer, på 4 tassfötter, stenskivor, 1900-tal, höjd 63 cm

887207

2021-03-09