Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, 6-armad, stomme i patinerad metall, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 65, diameter 54 cm
Smärre slitage, nedre klotet har gått av, något sned, extra prismor samt klotet medföljer
887209
2021-03-09