Josef Ekberg vas

Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, vas, Gustafsberg, flintgods, sk sgraffito, blomsterdekor mot ljusblå fond, signerad samt daterad 1919, höjd ca 28 cm

887222

2021-03-09