Christian Å Danell oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

CHRISTIAN Å DANELL (född 1944): Tupp, monogramsignerad Å C D, olja på duk, ca 80x66 cm

887224

2021-03-09