Åke Ericson c-print

Åke Ericson c-print
Åke Ericson c-print
Åke Ericson c-print
Åke Ericson c-print
Åke Ericson c-print
Åke Ericson c-print

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ÅKE ERICSON (född 1962), "Afternoon in North Korea", signerad, daterad och numrerad a Tergo Åke Ericson 2006, c-print, Total upplaga 1/5 +1AP, bildmått ca 101x67 cm, rammått ca 120x91 cm

Zustandsbeschreibung

Glas i ram med diagonal spricka

887229

2021-03-14