Jardinière majolika
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JARDINIÈRE, majolika, troligen Tyskland, 1800-talets slut, nyrenässans, med hänklar, dekor i relief, höjd ca 19, längd 33 cm
Kuntoraportti
En hänkel med lagning
887236
Päivämäärä:
2021-03-14