Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): (3) "Man med brinnande hjärta", "Sommardans", "Brudparet", signerade Mårten A, 145/360, färglitografi, bladmått ca 63x45,5 cm, ramade, mapp medföljer
887237
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här