Väggarmaturer mässing

Väggarmaturer mässing
Väggarmaturer mässing
Väggarmaturer mässing
Väggarmaturer mässing
Väggarmaturer mässing
Väggarmaturer mässing
Väggarmaturer mässing
Väggarmaturer mässing

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGARMATURER, 1 par, mässing, 1980-tal, vridbara, längd ca 40 cm

Fläckar, slitage

887266

2021-03-09