Eli Keller vaser 3st

Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

ELI KELLER, vaser, 3 st, unika, samtida, porslin, grönblå nickeloxid, kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 13-14 cm

Obetydligt slitage

887274

2021-03-11