Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
ELI KELLER, vaser, 3 st, unika, samtida, porslin, grönblå nickeloxid, kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 13-14 cm
Obetydligt slitage
887274
2021-03-11