Eli Keller vaser 3st
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELI KELLER, vaser, 3 st, unika, samtida, porslin, gröngul nickeloxid, kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 13-14 cm
Obetydligt slitage
887276
2021-03-14