Matgrupp 7 delar

Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATGRUPP, Danmark 1960-tal, 7 dlr, bestående av: 6 st stolar, Farstrup, teak samt betsad bok, sitsar klädda i svart läder, bord med klaffar samt 2 st iläggsskivor (47 cm vardera), bordets höjd ca 72 cm, 73x85 bordets totala längd ca 253 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, renoverade

887279

2021-03-14