Cartier Tank armbandsur
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARTIER, armbandsur, Must de Cartier Tank, förgyllt sterlingsilver, quartz, mineralglas, boettnr. 61728, 6 81006, läderarmband med stålspänne (ej original), 23x30 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, slitage
887288
2021-03-09