Cartier Tank armbandsur

Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARTIER, armbandsur, Must de Cartier Tank, förgyllt sterlingsilver, quartz, mineralglas, boettnr. 61728, 6 81006, läderarmband med stålspänne (ej original), 23x30 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, slitage

887288

2021-03-09