Eli Keller skålar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELI KELLER, skålar, 3 st, unika, samtida, porslin, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, kristallglasyr i blått på grön och grå porslinsengobe, signerade Eli undertill, ca 13-15 cm i diameter
obefintligt slitage
887315
2021-03-21