Eli Keller skålar

Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELI KELLER, skålar, 3 st, unika, samtida, porslin, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, kristallglasyr i blått på grön och grå porslinsengobe, signerade Eli undertill, ca 13-15 cm i diameter

obefintligt slitage

887315

2021-03-21