Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, furu, tvådelat, överdel med vitrin samt hyllor, metallbeslag, höjd ca 200 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

887320

2021-03-09