Harry Wichmann oljemålningar
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HARRY WICHMANN (1916-1993): (2), "Flickor i Florens" samt "Gröndal", signerade och daterade Wichman -68 samt 72, olja på pannå, ca 20x13 samt 17x17 cm
Kuntoraportti
887330
Päivämäärä:
2021-03-09