Kristina Matousch offsettryck

Kristina Matousch offsettryck
Kristina Matousch offsettryck

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRISTINA MATOUSCH (född 1974): "Hemma II", offsettryck, numrerad 1/10, signerad och daterad K Matousch 2001, bladmått 25x38 cm

887335

2021-03-10