Docker Chronographe Suisse
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DOCKER, Chronographe Suisse, armbandsur, kronograf, 18K guld, innerboett i metall, manuell, plexiglas, präglat läderarmband, metallspänne, kaliber Landeron 48, boettnr 611, boettens diameter 37,5 mm
Enstaka märken och ytliga repor, glas med krackelyr, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen
887340
2021-03-13