Docker Chronographe Suisse

Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse
Docker Chronographe Suisse

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DOCKER, Chronographe Suisse, armbandsur, kronograf, 18K guld, innerboett i metall, manuell, plexiglas, präglat läderarmband, metallspänne, kaliber Landeron 48, boettnr 611, boettens diameter 37,5 mm

Enstaka märken och ytliga repor, glas med krackelyr, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

887340

2021-03-13