Vicke Lindstrand glasservis, "City"

Vicke Lindstrand glasservis,
Vicke Lindstrand glasservis,
Vicke Lindstrand glasservis,
Vicke Lindstrand glasservis,
Vicke Lindstrand glasservis,
Vicke Lindstrand glasservis,

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSERVIS, 73 dlr, Kosta, design Vicke Lindstrand modell City, bestående av: 11 champagnestrutar, 12 rödvinsglas, 14 vitvinsglas, 9 grogglas, 14 snapsglas, 12 likörglas, 1 litet fat

Bruksslitage, nagg kan förekomma

887344

2021-03-11