Ulferts Möbler matgrupp

Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp
Ulferts Möbler matgrupp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, ek, Ulferts Möbler, bestående av: matbord, 4 stolar, bordets höjd 72, 132x86, sitthöjd 46, 2 iläggsskivor 50 cm vardera

Bruksslitage

887347

2021-03-10