Bord 1800-tal
2021-03-10
887348
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD / SALONGSBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérad i jakaranda, höjd 71, diameter 137 cm
Sprickor