Eli Keller vaser samt skål

Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål
Eli Keller vaser samt skål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELI KELLER, skål med 3 st vaser, unika, samtida, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, i stengods samt porslin, kristallglasyr i blått och grönt, signerade Eli undertill, höjd ca 11-19 cm

obetydligt slitage

887353

2021-03-30