Ring 18k guld samt mindre briljanter

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

RING, 18k guld, 4 mindre briljanter, egyptiserande motiv, 1900-talets andra hälft, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 11 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage.

887360

2021-03-12