Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
RING, 18k guld, 4 mindre briljanter, egyptiserande motiv, 1900-talets andra hälft, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 11 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage.
887360
2021-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner