Eli Keller vaser
Valmis
2021-03-30
887363
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ELI KELLER, vaser, 2 st, unika, samtida, porslin, kobolt kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 20 och 8 cm
Obetydligt slitage