Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, "Stockholm", IKEA, ekfanéer, ca höjd 50, 90x90 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre jack och repor
887365
2021-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner