Eli Keller vaser kristallglasyr
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELI KELLER, vaser, 3 st, unika, samtida, porslin, gröngul nickeloxid, kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 8, 17 samt 25 cm
obetydligt slitage
887367
2021-03-31