Eli Keller vaser kristallglasyr

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELI KELLER, vaser, 3 st, unika, samtida, porslin, gröngul nickeloxid, kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 8, 17 samt 25 cm

obetydligt slitage

887367

2021-03-31