Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): Les Oiseaux Bleus, signerad G Braque, 21/75, färglitografi, bladmått ca 35x25,5 cm

Ej examinerad ur ram

887373

2021-03-10