Saga Mink Kappa stl ca S/M

Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M
Saga Mink Kappa stl ca S/M

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄLS, Saga mink, stl ca S/M, beige, lång modell, knäppning med hyskor, fodrad, längd ca 100 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, foder med lagningar

887386

2021-03-14