Björn Wiinblad skål på fot

Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WIINBLAD, skål på fot, fajans, polykromt bemålad, monogramsignerad och daterad BW -79 Danmark, höjd ca 30 cm

887391

2021-03-09