Ludwig Klimek

Ludwig Klimek
Ludwig Klimek
Ludwig Klimek
Ludwig Klimek
Ludwig Klimek
Ludwig Klimek

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUDWIG KLIMEK (Polen, 1912-1992): "Menton", signerad Klimek, olja på pannå, 41x33 cm

887397

2021-03-10