Ludwig Klimek oljemålning

Ludwig Klimek oljemålning
Ludwig Klimek oljemålning
Ludwig Klimek oljemålning
Ludwig Klimek oljemålning
Ludwig Klimek oljemålning
Ludwig Klimek oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUDWIG KLIMEK (Polen, 1912-1992): Sydländsk fiskeby, signerad Klimek, olja på pannå, 28x34 cm

887400

2021-03-10