Olle Von Schewen oljemålning

Olle Von Schewen oljemålning
Olle Von Schewen oljemålning
Olle Von Schewen oljemålning
Olle Von Schewen oljemålning
Olle Von Schewen oljemålning
Olle Von Schewen oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

OLLE VON SCHEWEN (1908-1974): "Vår i elfsviksallén, signerad Ov Schewen, olja på duk, 27x46 cm

887406

2021-03-10